umawianie wizyty - konsultacji neurochirurgicznej.


Wszelkie sprawy dotyczące konkretnego pacjenta i jego problemów zdrowotnych najlepiej jest omówić podczas bezpośredniej wizyty. Jest to czas, kiedy całą swoją uwagę poświecam jednemu pacjentowi. Wszystkie inne formy - teleporady, konsultacje przekazanych wyników badań bez zbadania samego pacjenta - mają sens tylko wyjątkowo i staram się ich unikać.

Można umówić się na konsultację w trzech miejscach:

gabinet prywatny w Szpitalu Avimed

Tutaj konsultuję zarówno dzieci jak i dorosłych. Nie mam kontraktu z NFZ i za konsultację trzeba zaplacić. Mam za to więcej czasu na konsultację i szybsze terminy.

tel. 519-147-003

adres: Katowice, ul. Gliwicka 159


W każdą pierwszą środę miesiąca konsultacje są specjalnie dedykowane pacjentom ze spastycznością. Bierze w nich też udział rehabilitant i razem zastanawiamy się jak najlepiej pomóc pacjentowi.

Proszę zwrócić uwagę, że zajmuję się głównie dziećmi. Konsultuję dorosłch tylko wtedy, kiedy mają specyficzne problemy: uszkodzenie splotu ramiennego, uszkodzenia innych nerwów w kończynach, spastyczność albo następstwa chorób wystepujących od czasu dzieciństwa, bo tym jestem w stanie się zająć.

konsultacje wielospecjalistyczne dla pacjentów ze spastycznością

Aktualnie odbywają się w Centrum diagnostyki i rozwoju GIGANCI Z MANHATTANU.

tel. 733-303-695

adres: Katowice, ul. Radockiego 261


Trzon zespołu konsultacjyjnego stanowią:

  • prof. dr hab. n. med. Sławomir Snela - specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu,
  • dr n. k.fiz. Anna Gogola - fizjoterapeuta dziecięcy,
  • i ja.

bezpośredni kontakt ze mną


Od początku mojej pracy jako lekarz postanowiłem być jak najbardziej dostępny dla pacjentów. Dlatego mój numer telefonu i adres e-mail są publicznie dostępne. Staram się utrzymać to podejście, chociaż nie jest to łatwe i musiałem przyjąć jakieś zasady postępowania, żeby móc pracować nie zajmując się wyłącznie odbieraniem telefonów (nie mam osobistej sekretarki).

Ponieważ w pracy nie mogę zajmować się równocześnie pacjentem i odbieraniem telefonów więc dostępny jestem do kontaktu głównie w czasie wolnym. Dlatego nie gwarantuję, że odbiorę telefon, czyli że zajmę się pracą w swoim czasie wolnym. Staram się odbierać telefony, odpisywać na SMS-y i maile w miarę swoich sił, bo wiem, że jest to potrzebne ludziom, którzy mają jakiś problem zdrowotny. Zazwyczaj jednak wymaga to wgłębienia się w jakieś zagadnienie i nie trwa chwilę, nawet jeśli odpowiedź jest krótka. Dlatego proszę o wyrozumiałość i zachęcam do umówienia się na wizytę w jednym z powyższych miejsc. Jeśli jednak ktoś potrzebowałby się ze mną skontaktować bezpośrednio, to podaję: