Działalno?ć medyczna

BuiltWithNOF

Moja działalność w dziedzinie medycyny

JL_przy_monitoringu

Od uzyskania dyplomu lekarza w 1995r. do 2007r. pracowałem w Klinice Neurochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Tam odbywałem spejcalizację pod kierunkiem prof. Piotra Bażowskiego, obecnego szefa Kliniki i brałem udział w wielu przedsięwzięciach naukowych, głównie związanych z operacjami guzów kąta mostowo-móżdżkowego i śródoperacyjnym monitoringiem elektrofizjologicznym, które zaowocowały licznymi publikacjami i wystąpieniami zjazdowymi.

Obecnie pracuję w sąsiednim ośrodku: Oddziale Neurochirurgii Dziecięcej Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie nadal rozwijam swoje zainteresowania chirurgią nerwów obwodowych i kanalu kręgowego.

W 2010r. po serii wyjazdów szkoleniowych rozpocząłem wykonywanie samodzielnych operacji w obrębie splotu barkowego, co było moim marzeniem od początku pracy.

Od czerwca 2012r. zająłem się również operacjami rizotomii (Selective Dorsal Rhizotomy - SDR) wgłębiając się w nowy dla mnie temat leczenia spastyki związanej z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Od kliku lat prowadzę także własną Specjalistyczną Praktykę Lekarską. Obecnie współpracuję z prywatnym Szpitalem AVIMED w Katowicach, gdzie prowadzę konsultacje i wykonuję operacje neurochirurgiczne, w tym również operacje wymagające technik mikrochirurgicznych i elektrofizjologicznego monitoringu śródoperacyjnego. W razie potrzeby mogę również przeprowadzić konsultację neurochirurgiczną w domu pacjenta.
Zapraszam do rejestracji w celu ustalenia terminu wizyty w gabinecie pod nr tel. 519 147003 lub 32 254 4140, albo do bezpośredniego kontaktu ze mną w celu umówienia wizyty domowej lub uzyskania innych informacji - tel. 501 743007.

[Str. główna] [Medycyna] [Informatyka] [Hobby]

Copyright © 2010-2014 Jerzy Luszawski

ostatnia modyfikacja: 2014-05-26